WATERGUARD

Systémy na zastavení úniku vody od společnosti WaterGuard se dodávají v několika různých modelech – od manuálního zastavení vody až po monitorování úplného úniku.


Naše řešení jsou přizpůsobeny všem typům použití a budov; rezidence, domy, chaty a komerční budovy.
WaterGuard je k dispozici s automatickou detekcí nebo bez ní. Systém je založen na solenoidové ventilu, který vyvinul dánský Danfoss, světový lídr v oboru. Plně automatizovaný systém uzavírá ventil automaticky pomocí signálů z bezdrátového senzoru. S manuálním systémem zavřete ventil jednoduchým kliknutím spínače.

MONITOROVÁNÍ MÍSTA NEBO PLNÉ MONITOROVÁNÍ CELÉHO DOMU?
S pomocí WaterGuard můžete monitorovat jeden bod v budově s vyšším rizikem úniku vody – nebo můžete sledovat všechny rizikové oblasti v domě. V prvním případě byste se obvykle zaměřili na zařízení na bázi vody, jako jsou myčky nádobí, kávovary a stroje na výrobu ledu, a umístili byste tam senzory. Monitorováním celého domu umístěte bezdrátové senzory do všech oblastí, kde se mohou vyskytnout netěsnosti na vodovodním potrubí.

ŘEŠENÍ PRO DOMY, CHATY, APARTMÁNY A OBCHODNÍ PROSTORY
Komponenty vodní ochrany mohou být kombinovány a přizpůsobené různým potřebám. Naše standardní řešení pokrývají většinu případů, ale jejich rozšířením se dají přizpůsobit různým budovám; domy, byty, bytové domy nebo komerční budovy.

Produktový katalóg 2020